Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

05.07.2014, 22:40, Alina Tomaszewska

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. o godz. 8:30. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości.


Atmosfera była bardzo podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy pan Aleksander Podemski , były dyrektor szkoły pan Jan Tomaszewski oraz Rodzice. Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Barbarę Łukaszyk, głos zabrał wójt gminy. Następnie uczniowie klasy V przedstawili program artystyczny, podczas którego pożegnali opuszczających mury naszej szkoły szóstoklasistów.
W dalszej części uroczystości wystąpili uczniowie klasy szóstej, którzy swym pożegnalnym programem wzruszyli do łez niemal wszystkich zebranych na sali.
Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem uczniom klas I - VI, którego dokonała pani dyrektor wraz wychowawcami poszczególnych klas. Absolwenci otrzymali również nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe.
Po odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu sztandaru uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami.
Na zakończenie uroczystości rodzice, absolwenci oraz nauczyciele udali się na wspólny poczęstunek, aby jeszcze przez chwilę spędzić razem miło czas.
Mam nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014, przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzę udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły we wrześniu.

 

FOTOGALERIA >>>

 

 
« Wstecz