Zajęcia otwarte dla nowych przedszkolaków

07.05.2014, 22:00, Beata Kaczmarek

28 kwietnia w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci, które od września zasilą szeregi naszej społeczności szkolnej i zostaną pełnoprawnymi przedszkolakami.


Na początku było trochę nieśmiało i trochę sztywno, ale z upływem czasu dzieci zaczynały oswajać się z Paniami i lody zostały przełamane. Podczas zabaw swobodnych nasi mali goście mogli korzystać z zabawek i wyposażenia obu sal przedszkolnych, po czym pod kierunkiem nauczycielek bawili się w pociąg, misie, pokonywali tor przeszkód, grali w piłkę, kolorowali itd. Nikomu się nie nudziło, z czego bardzo się cieszymy. Odjeżdżając do domu, każdy przedszkolak otrzymał kolorowy medal i cukiera na drogę. Po tak udanej wizycie w przedszkolu na pewno nie będzie ono już taaaakie straszne i obce. A więc - do zobaczenia we wrześniu.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz