XX Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

19.11.2017, 22:19, administrator

Dnia 14 listopada 2017 roku w Nowym Mieście nad Wartą odbył się Jubileuszowy XX Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości, w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Kolniczkach.


Rywalizacja została podzielona na dwie kategorie: Dziewcząt oraz Chłopców. W każdej brało udział pięć szkół. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym", dlatego też wszystkie drużyny zagrały cztery mecze. Nasze reprezentantki wygrywając jedno spotkanie i przegrywając pozostałe, ostatecznie skończyły zmagania na czwartym miejscu. Chłopcy natomiast, dzięki skutecznej grze
w obronie (0 straconych bramek) oraz dokładności w ataku wygrali trzy spotkania i zremisowali jedno, co zapewniło im zwycięstwo w całym turnieju. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy
i puchary.


Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
I miejsce ZS Klęka
II miejsce ZS Nowe Miasto
III miejsce SP Boguszyn
IV miejsce SP Kolniczki
V miejsce ZS Chocicza
Chłopcy:
I miejsce SP Kolniczki
II miejsce ZS Klęka
III miejsce SP Boguszyn
IV miejsce ZS Nowe Miasto
V miejsce ZS Chocicza

Gratulacje! 
 

 
« Wstecz