Wyjazd do Kina

20.10.2016, 00:04, Agnieszka Królikowska

Uczniowie klasy II, III, IV i V (w sumie 24 dzieci i 3 nauczycielki) w dniu 19.10.2016 r., wybrały się do kina Ciemna City Kinepolis w Poznaniu na film „Sekretne życie zwierzaków domowych”,na którym mogli się dowiedzieć jakie życie prowadzą "nasze pupile".


Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.… Po obejrzeniu filmu,pełni kinowych wrażeń, zadowoleni wróciliśmy do domu. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze następny taki wyjazd. 

 
« Wstecz