Wycieczka do Kina na Film pt. „TROLLE”

21.11.2016, 22:57, Agnieszka Królikowska

21 listopada 2016r. grupa 14 uczniów z klas II, i IV, zebrała się pod szkołą by o godzinie 14.50 wyruszyć do kina na film ,,Trolle". Około godziny 15.30 dotarliśmy pod Kino „ECHO” w Jarocinie.


Trolle to maluszki z kolorowej gumy z wyciągniętymi w górę fryzurami, które żyją w małej idylli, ciągle tańcząc, śpiewając i radośnie się obściskując. Ale niedaleko ich leśnej kolonii mieszkają ponurzy Bergeni, wielcy, ogrowaci osobnicy o zaniedbanym uzębieniu, którzy są szczęśliwi, tylko wtedy, gdy zjedzą trolla. Pewnego dnia kucharka Bergenów odnajduje kryjówkę tych milusich stworków i porywa kilkoro z nich. Księżniczka Poppy – wraz z jedynym malkontentem w tym wesołym towarzystwie, Mrukiem – wyrusza, aby ich uwolnić. Przesłanie filmu to, że szczęścia należy szukać w sobie, a nie na zewnątrz. Wyjazd do kina był wspaniałym pomysłem. Uczniowie klasy IV byli bardzo zadowoleni, ponieważ miło i przyjemnie spędzili popołudnie.

 

 

 

 

 
« Wstecz