WYCIECZKA DO CENTRUM ZABAW RODZINNYCH „URWIS” W ŚRODZIE WLKP.

16.12.2013, 21:43, Beata Kaczmarek

W ubiegłą środę - 11.12.2013r. dzieci z oddziałów przedszkolnych 2 godziny spędziły w Centrum Zabaw Rodzinnych „Urwis” w Środzie Wlkp. Na tę wycieczkę czekaliśmy od początku roku szkolnego. Warto było czekać!


W „Urwisie” przedszkolacy rozwijali swoją zręczność, zwinność, wytrzymałość i ogólną sprawność ruchową. Można było zjeżdżać na zjeżdżalniach, „pływać” w basenie z piłeczkami, wspinać się, huśtać na linie, zagrać w cymbergaja, jeździć samochodzikami, latać helikopterem, bawić się na ziemi (w małym domku), a nawet w grudniu kosić trawę plastikową kosiarką. Z wszystkich tych atrakcji dzieci korzystały do woli, ale wszystko co dobre, szybko się kończy, więc po 2 godzinach zabawy spocone, ale zadowolone maluchy pięknie posprzątały, ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia i zaczęły mniej przyjemne czynności- ubieranie, co niektórym sprawiało trochę kłopotów. Ostatecznie wszyscy się ubrali, nie została żadna skarpeta, więc wyruszyliśmy do Kolniczek na zasłużony obiad. Było fajnie. Na moje pytanie: czy powtórzymy tę wycieczkę na wiosnę, usłyszałam radosne i głośne TAAAAK!!!!!

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz