Wokalne zmagania

16.04.2018, 08:54,

11 kwietnia 2018 r. po raz 22 w Ośrodku Kultury w Nowym Mieście nad Wartą odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej, który jest pierwszym szczeblem Festiwalu Wojewódzkiego.


W konkursie wokalnym udział wzięły dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkola w Chociczy, Nowym Mieście n/W i oddziału przedszkolnego w Kolniczkach. Każdy uczestnik wykonał 1 piosenkę z podkładem muzycznym. Kolniczki reprezentowały: Natalia Wojcieszak- 6- lat z piosenką "Pół kroku stąd" i Joanna Nowaczyk- 6-lat, która śpiewała piosenkę pt. "Gdybym miała magię". Dziewczynkom gratulujemy talentu i odwagi. Koledzy i koleżanki z grupy, obecni na festiwalu w charakterze widzów, mocno ściskali kciuki. Było warto, ponieważ Natalia Wojcieszak zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Trzymamy kciuki!

Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody.

 

 

 


 

 
« Wstecz