WITAJ WIOSNO!

29.03.2017, 20:02, administrator

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem, zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić. W tym roku szkolnym nasi uczniowie powitali wiosnę na sportowo.


21 marca spragnieni ciepła i zieleni uczniowie z klas II-III przybyli do szkoły ubrani w zielone stroje. Dzień ten był inny niż wszystkie i dostarczył dzieciom wiele wrażeń.
Zaraz po pierwszym dzwonku uczniowie należący do Małego Samorządu zebrali się w sali gimnastycznej. Po powitaniu wszystkich przez opiekuna samorządu, omówieniu zadań oraz dokonaniu podziału na zespoły, odbyły się zawody sportowe. Celem tego przedsięwzięcia było zaszczepienie w naszych wychowankach właściwego podejścia do sportu, który daje dzieciom dużo radości, uczy zdrowego trybu życia, a także dyscypliny, samozaparcia, konsekwencji w realizacji stawianych sobie zadań.
Wspólne rozgrywki sportowe zintegrowały młodszą społeczność szkolną, wytworzyły poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim były świetną zabawą.  

 

 

 

 
« Wstecz