Witaj Szkoło!!!

01.09.2016, 16:10, Jarosław Królikowski

Pierwszego września rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017. O godzinie 8.30 uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we wspólnej Mszy świętej.


Następnie wszyscy udali się do szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenie pocztu sztandarowego, wspólnego odśpiewania hymnu narodowego oraz uczczenia minutą ciszy poległych w czasie II wojny światowej. W dalszej części uroczystości głos zabrała pani dyrektor Barbara Łukaszyk, która powitała wszystkich bardzo serdecznie, przekazała informacje o najważniejszych zadaniach na nowy rok szkolny, zwróciła uwagę na bezpieczeństwo i życzyła wszystkim sukcesów w nauce i pracy. Na wielu twarzach widać było radość i ciekawość, tylko nieliczni kurczowo trzymali się rąk rodziców.
Mamy nadzieję, że wystrój szkoły, przyjazna atmosfera oraz uśmiechnięci, pełni życzliwości nauczyciele pomogli przezwyciężyć strach i niepotrzebne obawy.
Wszystkim uczniom i przedszkolakom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, rodzicom wielu powodów do dumy, radości i satysfakcji!

 
« Wstecz