WITAJ PIĘKNE LATO…

25.06.2014, 21:01, Alina Tomaszewska

Zbliża się koniec roku szkolnego. Wkrótce rozpoczną się upragnione wakacje. 24 czerwca uczniowie z klasy II przywitali najpiękniejszą i długo wyczekiwaną porę roku, jaką jest lato.


W tym dniu drugoklasiści wystąpili przed swoimi koleżankami i kolegami z klasy I i III oraz dziećmi z oddziałów przedszkolnych. W sali gimnastycznej, przystrojonej w letnie akcenty, uczniowie wystawili przedstawienie pt. „Lato, lato co ty na to?”, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Pogodny nastrój udzielił się wszystkim oglądającym.
Na zakończenie opiekun samorządu podziękował wszystkim za całoroczną owocną współpracę, przypomniał krótko o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego oraz życzył wszystkim radosnych i udanych wakacji.


 FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz