Wielkanocny zajączek

18.04.2014, 21:24, Beata Kaczmarek

Czas pędzi do przodu, a raczej gna. Całkiem niedawno gościliśmy w przedszkolu Gwiazdora, a już wczoraj (16.04.2014) odwiedził nas wielkanocny zajączek.

 


Przedszkolaki czekały na niego od rana, co rusz uciszając się wzajemnie, bo przecież zajączki są bardzo płochliwe. Co chwilę ktoś wychodził do łazienki…, żeby sprawdzić, czy czasem zając nie zostawił niespodzianek za drzwiami sali przedszkolnej. Ale przyszła pora obiadowa, a po zajączku ani śladu. Niektórzy zwątpili i pytali, czy on na pewno dzisiaj przyjdzie? Po obiedzie więc postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i wyruszyliśmy na poszukiwania upominków. W szkole nic nie znaleźliśmy, więc do sprawdzenia pozostały jeszcze: plac zabaw i boisko szkolne. Ku ogromnej uciesze dzieci pod świerkami zając zostawił niespodzianki. Było wesoło, słodko i trochę mokro, bo panie zrobiły dzieciom śmigus- dyngus. W radosnych nastrojach opuściliśmy mury szkoły, składając sobie wierszowane życzenia Z okazji Świąt , niechaj troski idą w kąt, jajko niech smakuje, zdrowie dopisuje, a wody w dyngusa niechaj nie brakuje. Czego również życzymy wszystkim czytającym ten artykuł.

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz