Warsztaty plastyczne z panią Elżbietą Krygowską – Butlewską

09.10.2013, 20:26, Anna Nowaczyk

8 października troje uczniów naszej szkoły (Martyna Bartkowiak, Marta Ignasiak, Kacper Józefiak) wzięło udział w warsztatach plastycznych z okazji 730-lecia Nowego Miasta nad Wartą.


Zajęcia zorganizowane przez Bibliotekę Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz GOK przeprowadziła Elżbieta Krygowska- Butlewska. Pani Elżbieta wytłumaczyła uczestnikom na czym polegają techniki frottagu i collage. Następnie uczniowie wraz opiekunami udali się na spacer ulicami Nowego Miasta i zbierali najrozmaitsze faktury. Po słodkim poczęstunku wszyscy zabrali się do pracy. Pod kierunkiem pani Elżbiety przez 2 godziny przygotowywano prace. Wykorzystując cenne wskazówki wszyscy uczniowie wykonali piękne dzieła, które można oglądać w holu GOK-u. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa, które wręczała sekretarz Gminy Pani Gabriela Kosmala oraz prowadząca warsztaty Pani Elżbieta Krygowska- Butlewska.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz