Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki.

24.02.2019, 20:30, Alina Tomaszewska

14 lutego był dla uczniów klas I-II oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.


Tego dnia w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Już od rana panował specyficzny, pełny uniesienia nastrój - zaobserwować można było odświętny wystrój sali, znaczną ilość czerwonych serduszek, czerwony ubiór dzieci oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował „POCZTĘ WALENTYNKOWĄ”. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z możliwości przekazania innym życzeń.
Na ten wyjątkowy dzień zaplanowano również dyskotekę, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz inne niespodzianki.
Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Wstecz