W DELI Parku

25.02.2018, 22:31, Karolina Walkiewicz

9 lutego 2018r. dzieci z oddziałów 4-5 i 6-latków wybrały się na wycieczkę do DELI Parku. Pogoda sprzyjała, słoneczko pięknie przygrzewało i humory dopisywały.


Na miejscu czekały już na nas panie, które prowadziły warsztaty plastyczne. Dzieci własnoręcznie wykonały i ozdobiły maski karnawałowe, które były niezbędne na balik maskowy. Następnie zwiedziliśmy park miniatur budowli świata, (m.in. Big Ben, wieżę Eiffla, World Trade Center, Tower Bridge, więzienie w Alcatraz i wiele innych), mini zoo, obejrzeliśmy gigantyczne owady i zwierzęta prehistoryczne. Po spacerze zjedliśmy obiad, po którym nastąpił wyczekiwany przez wszystkich bal. Dzieci tańczyły do ulubionych przebojów, brały udział w zabawach i konkurencjach zespołowych, podczas których można było wygrać drobne upominki. Ci, którzy chcieli odpocząć, chętnie korzystali z gier interaktywnych oraz przegryzali przygotowane słodkości. Zaopatrzeni w upominki i miło zmęczeni wyruszyliśmy do domu.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz