Turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza Jarocina

22.09.2013, 11:30, Agnieszka Sobczak

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach uczestniczyli w największym wydarzeniu sportowym w Jarocinie, gdzie spotkały się znakomite siatkarski „Orlen Ligi”. Turniej trwał 2 dni 14-15 wrzesień 2013r.


Nasi uczniowie otrzymali darmowe bilety od głównego organizatora (TKS Siatkarz Jarocin) na sesję przedpołudniową, gdzie grały następujące zespoły: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Pałac Bydgoszcz (3:1) oraz PTPS Piła - Muszynianka Fakro Muszyna ( 3:1). Te cztery zespoły zmagały się w dalszych rozgrywkach. Na oficjalnym otwarciu turnieju nasze dziewczynki wraz z zawodniczkami klubu TKS Siatkarz Jarocin dostąpiły zaszczytu wprowadzania siatkarek na parkiet hali Jarocin Sport, co było ogromnym przeżyciem dla naszych uczennic. (Uwiecznione na zdjęciach wink)
Największą atrakcją tego wyjazdu była możliwość zbierania autografów, robienia zdjęć z najlepszymi siatkarkami z różnych stron świata (m.in. USA, Francji, Ukrainy). Nasi uczniowie otrzymali darmowe książeczki, gdzie znajdowało się podsumowanie 10 lat organizacji tego przedsięwzięcia sportowego i miejsce na podpisy siatkarek.
Drużyna Muszynianki Fakro Muszyny na czele z Karoliną Różycką i Pauliną Maj (reprezentantki Polski) zwyciężyła w X Turnieju o Puchar Burmistrza Jarocina, oczywiście po zaciętych meczach.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz