Sukces naszych przyrodników

03.07.2019, 09:15, Bogumiła Becela

W poniedziałek, 13 maja, w Środzie Wlkpodbył się finał XVII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego. Tym razem był on przeprowadzony w dwóch kategoriach: kl.V-VI i kl.VII –VIII.Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Rojewski, Oskar Goliński i Miłosz Gołembniak z kl VI oraz Jakub Kosmala z klasy VII. Tym razem 13 okazała się szczęśliwa, nasi chłopcy odnieśli ogromy sukces. Otóż Bartek Rojewski zajął I miejsce, a MiłoszGołembniak III miejsce. 


Bardzo dobrze też zaprezentował się Oskar. Natomiast Kuba Kosmala w swojej kategorii zajął IV miejsce., aby znaleźć się w finałowej trójce zabrakło mu 0,5 pkt.Nasi dwaj laureaci wraz z opiekunką 5 czerwca uczestniczyli w uroczystym rozstrzygnięciu Powiatowego Konkursu Przyrodniczego i Matematycznego. W uroczystości uczestniczył starosta powiatu średzkiego i burmistrz Środy Wlkp. Oraz przedstawiciel Rady Powiatu. Bartek i Miłosz otrzymali dyplomy i nagrody.Wszystkim naszym reprezentantom należą się ogromne brawa.

 

 

 

 

 

 

 
« Wstecz