Srebro i brąz

09.06.2014, 22:14, Agnieszka Sobczak

W dniu 7 czerwca 2014 roku nasi najlepsi sportowcy wybrali się z p. Agnieszką Sobczak na zawody sportowe. Mimo niesprzyjającej pogody (padał deszcz, wiał wiatr) rywalizacja sportowa na stadionie OSiRu w Środzie Wlkp. sięgnęła zenitu.


Po wielu trudach wielobojowych (bieg na 60m, 600m dziewczyny i 1000m chłopcy, skok w dal, rzut piłeczką palantową) reprezentujący Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach uczniowie zajęli drużynowo II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Czwórboju Lekkoatletycznym. Wszystkim gratulujemy wyniku.
 

Skład brązowej reprezentacji dziewcząt:
1. Wiktoria Stróżyk
2. Katarzyna Komorska
3. Kinga Andraszak
4. Martyna Bartkowiak
5. Natalia Bartkowiak
6. Kinga Flis
 

Skład srebrnej reprezentacji chłopców:
1. Krzysztof Koterba
2. Jakub Walkiewicz
3. Krzysztof Podsadny
4. Bartosz Stiller
5. Mateusz Zaworski
6. Piotr Miczke

 


 

 
« Wstecz