Sprzątanie Świata 2016

19.09.2016, 18:26, Jarosław Królikowski

"Podaj dalej... Drugie życie odpadów"pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania Świata, do której tradyjnie włączyła się nasza szkoła.


19 września wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami, wyposażeni w worki i rękawice wyruszyli na dokładne sprzątanie naszej okolicy. Przeprowadzana  akcja Sprzątania Świata była jak zwykle świetną okazją do rozmów na temat jakże ważnych spraw - segregacji śmieci, recyclingu, konieczności dbania o naszą Planetę Ziemię.  W klasach odbyły się pogadanki  uświadamiające dzieciom jak śmiecenie szkodzi  środowisku naturalnemu.

         Akcja sprzątania naszej okolicy przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, a w punktach zbiórki śmieci pojawiły się wielkie sterty worków z zebranymi odpadami. Po ciężkiej pracy dzieci udały się do domów na zasłużony odpoczynek.

         Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czynny udział w akcji.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz