Sprzątamy Świat 2017

18.09.2017, 12:01, administrator

15 września wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami, wyposażeni w worki i rękawice wyruszyli na dokładne sprzątanie naszej okolicy. Przeprowadzana akcja Sprzątania Świata była jak zwykle świetną okazją do rozmów na temat jakże ważnych spraw - segregacji śmieci, recyclingu, konieczności dbania o naszą Planetę Ziemię. W klasach odbyły się pogadanki uświadamiające dzieciom jak śmiecenie szkodzi środowisku naturalnemu.


Akcja sprzątania naszej okolicy przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, a w punktach zbiórki śmieci pojawiły się wielkie sterty worków z zebranymi odpadami. Po ciężkiej pracy dzieci udały się do domów na zasłużony odpoczynek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czynny udział w akcji.

 

 

 

 

 

 
« Wstecz