Spotkanie dzieci z Mamami z okazji Dnia Matki

29.05.2014, 21:24, Alina Tomaszewska

Mama, to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama, to pierwsze słowo prawie każdego dziecka. Dla malucha mama to najważniejsza osoba w jego życiu. Dlatego też co roku w naszej szkole wychowawczynie pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do swoich mam organizując Dzień Matki.


Z tej okazji 28 maja uczniowie klas I-III zaprosili swoje mamy do szkolnej sali gimnastycznej na godzinę 09.00, aby obejrzały przygotowaną część artystyczną. Wszystkie dzieci swobodnie prezentowały własne umiejętności artystyczno - wokalne. Mamusie były zachwycone występami swoich pociech. Dużo uśmiechu na twarzach naszych miłych gości wywołał występ taneczny w wykonaniu dziewczynek z klasy II i III.
Po zakończeniu części artystycznej pani dyrektor Barbara Łukaszyk podziękowała wszystkim za wkład włożony w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości, a mamom jeszcze raz życzyła wszystkiego najlepszego.
W dalszej części dzieci wręczyły wyjątkowym gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Nie obyło się bez wzruszeń i zachwytu mam.
Następnie mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek.
W sali przygotowano też wystawę portretów mam wykonanych przez uczniów.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz