Przedstawienie profilaktyczne „Na zdrowie”

25.11.2013, 21:09, Alina Tomaszewska

W dniu 25.11.2013r. TEATR BEZ VAT współpracujący z Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Płocku, przedstawił w naszej szkole spektakl profilaktyczny dla uczniów klas I-III „Na zdrowie”.


Było to profilaktyczne przedstawienie interaktywne, na przykładzie bajki „Jaś i Małgosia”, o złych konsekwencjach objadania się. Motto przewodnie spektaklu to chęć zmiany nawyków żywieniowych uczniów, poprzez uświadomienie im roli owoców i warzyw w codziennej diecie. Zdrowe odżywianie to ważne zagadnienie dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym, gdyż wtedy kształtują się ich nawyki żywieniowe.
Przedstawienie było wartościowym uzupełnieniem Programu Profilaktyki realizowanego w naszej szkole.
Dzięki dobrej współpracy z panią kierownik OPS w Nowym Mieście nad Wartą dzieci mogły uczestniczyć w tym spektaklu.
 

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz