Poezją Witamy Wiosnę

21.03.2016, 22:41, Alina Tomaszewska

Szkolny konkurs recytatorski przeznaczony dla najmłodszych uczniów naszej szkoły (klasy I-III oraz oddziały przedszkolne) pod hasłem "Nadchodzi wiosna" został przeprowadzony 21 marca. 


Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie uczniów poezją, zachęcanie do występów na scenie, prezentacja umiejętności uczniów, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Wystrój sali oraz kolorowe stroje dzieci i wykorzystane podczas występów rekwizyty sprawiły, że wszyscy uczestnicy spotkania z radością poddali się wiosennemu nastrojowi. Młodzi artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności, pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami.
Po burzliwych obradach komisji, przyznano następujące miejsca:
I miejsce – Miłosz Józefiak, II miejsce – Adam Forszt, III miejsce – Natalia Wojcieszak. Wyróżnienia zdobyły: Wiktoria Kaczmarek, Agata Królikowska oraz Aleksandra Roszak.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu! Nauczycielom i rodzicom dziękuję za trud włożony w przygotowanie dzieci.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz