Moda na CZYTANIE

17.05.2017, 09:52,

Dnia 09.05.2017r, dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję wyjechać na wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście nad Wartą realizowanej w ramach projektu „Moda na … CZYTANIE”.


W Bibliotece na dzieci czekały same niespodzianki. Na początku czytelniczej drogi każdy przedszkolak złożył przysięgę dbania o książki. Po przysiędze dzieci otrzymały dyplomy „pasowania na czytelnika”. Następnie maluchy mogły wypożyczyć książki, które same wybrały. Przedszkolaki odwiedziła również Misia Marysia, główny książkowy bohater naszego wtorkowego spotkania.
Książkowe przygody Misi Marysi dzieci mogły przelać na papier, a przy okazji pochwalić się swoją wyobraźnią. Przedszkolaki w świecie książek czuły się świetnie i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z „książką”.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz