KONKURSÓW CZAS…

03.01.2014, 20:08, Beata Kaczmarek

Okres świąteczny obfituje w różnego rodzaju konkursy, w których przedszkolaki z naszej szkoły chętnie biorą udział. W każdym z 4 konkursów organizowanych na szczeblu gminnym było słychać o Kolniczkach.


I tak wymieniając chronologicznie:
• 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wierszowana Kraina Juliana Tuwima organizowanego przez Oddział dla Dzieci Biblioteki Publicznej Gminy Nowe Miasto nad Wartą. W tym konkursie dyplom z wyróżnieniem i niespodzianki otrzymali: Maciej Szulc, Mateusz Sobkowiak- 6 lat, Bartosz Kudaj i Dorota Konarkowska - 5- lat.


• 16 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowanego już po raz 10 przez Szkołę Podstawową w Boguszynie. Tu prym wiodły 5 - latki. I miejsce zajęli: Alicja Wojtaszyk i Miłosz Kowalewski. Miejsce II przypadło Jakubowi Kaźmierczakowi. Uczestnicy otrzymali dyplomy, książki i słodycze.


• 17 grudnia odbył się VI Międzyprzedszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek, organizatorem którego było Przedszkole w Chociczy. Naszą szkołę w tym konkursie wokalnym reprezentowała Karolina Nowaczyk - 6 - lat, która zaśpiewała kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Karolinka za swój występ otrzymała dyplom, tekturową teczkę z rączką i książkę.


• 19 grudnia w naszej szkole nastąpiło uhonorowanie nagrodzonych w konkursie plastycznym „Święta tuż, tuż…” przedszkolaków, o czym szerzej w następnym artykule.


Wszystkim mocno gratulujemy!!!

 

FOTOGALERIA >>>


 

 
« Wstecz