Konkurs fotograficzny

04.11.2018, 21:19, administrator

We wtorek 16.10.2018 r. podczas apelu zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Piękna nasza Polska cała”. Konkurs ten był jednym z zadań zawartych w realizowanym w naszej szkole projekcie „100 lat Niepodległej”. W tym roku zgłoszono wyjątkowo dużo zdjęć (62), wykonanych przez 17 uczniów z klas I-VIII. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie zdjęcia były wyjątkowo ciekawe.


Przedstawiały piękne polskie krajobrazy, urokliwe elementy architektoniczne, okazy naszej rodzinnej flory i fauny. Laureatami tegorocznej edycji konkursu fotograficznego zostali: Aleksander Adamiak – I miejsce, Miłosz Gołembniak – II, Agata Królikowska – III miejsce, Sylwia Łukaszyk – IV miejsce. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i nagrody. Organizatorzy konkursu (B. Becela, K. Szulc) uznali, że wszyscy uczestnicy zasługują na wyróżnienie, otrzymali więc nagrody książkowe. Fundatorami nagród byli Rada Rodziców oraz panie przygotowujące konkurs.

 

 

 

 Michał Szczepański

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Wstecz