Koncert Majki Jeżowskiej w Środzie Wlkp.

20.10.2016, 22:16, administrator

Dnia 19 października dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy drugiej i klas trzecich mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w koncercie Majki Jeżowskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr.3 w Środzie Wlkp.


Koncert miał charakter wspólnej zabawy - artystka, dzieci i nauczyciele razem bawili się i śpiewali piosenki. W trakcie koncertu piosenkarka wybierała uczestników, którzy najlepiej tańczyli oraz znali teksty jej piosenek i nagradzała ich swoimi zdjęciami z autografem. Podczas konkursu na najlepszą choreografię tworzoną przez opiekunów każdej z grup można było wygrać płytę lub plakat Majki Jeżowskiej. Wszyscy nauczyciele zostali nagrodzeni, p. Alina Tomaszewska wygrała dla naszej szkoły plakat artystki, a p. Monika Mikołajewicz płytę z jej najnowszymi utworami.
Po koncercie była możliwość zakupienia płyty piosenkarki oraz zdobycie autografu. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie i wróciliśmy z płytą, plakatem i zdjęciami artystki, wszystko opatrzone autografami!
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz