Kolędowanie z 4 - latkami

20.12.2016, 17:58,

Dnia 16.12.2016r.z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z oddziału 4-latków zaprosiły swoich rodziców oraz gości na wspólne kolędowanie.


 Młodzi artyści włożyli w przygotowanie i zaprezentowanie swych umiejętności, całe swoje serduszka, co było powodem do wzruszeń u niejednego widza.
 Atmosfera kolęd śpiewanych przez dzieci „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Świeć Gwiazdeczko” udzieliła się także zaproszonym gościom oraz rodzinom dzieci, które przyłączyły się do wspólnego kolędowania. Melodie kolęd w naszym przedszkolu rozbrzmiewały dzięki panu Jarkowi Królikowskiemu, któremu serdecznie dziękujemy.
Wspólne świętowanie to nie jedyna grudniowa tradycja. Przedszkolaki odwiedził też Gwiazdor. Czekały na niego z utęsknieniem. Aż tu nagle w drzwiach ukazał się, miał długą brodę, czerwone wdzianko i podpierał się laską. Gwiazdor zapytał dzieci, czy dobrze trafił i czy dzieci były grzeczne. Przedszkolaki zgodnym chórem poświadczyły, że taaaaaak. Oczywiście zasłużyły sobie więc na prezenty. Kolejną niespodzianką dla dzieci i ich rodziców była wspólna, świąteczna sesja fotograficzna. Każda rodzina mogła zrobić sobie piękne zdjęcie z Gwiazdorem, które będzie pamiątką na długi lata. Spotkanie, które miało na celu integrację środowiska rodzinnego ze społecznością przedszkola, zakończył wspólny poczęstunek.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji kolędowania.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz