JEST TAKI DZIEŃ…

03.01.2014, 20:13, Beata Kaczmarek

20 grudnia- dzień pełen wrażeń. Dużo emocji: trochę obaw, trochę lęku, trochę ciekawości i oczekiwania. A wszystko to za sprawą Gwiazdora, na którego od rana czekały odświętnie ubrane przedszkolaki.


Wyczekiwany gość zawitał koło godz. 9.30, jak twierdził samochodem, bo nie ma śniegu, więc renifery nie mogły uciągnąć sań. Ale przedszkolakom to nie przeszkadzało. Najważniejszy był ogromny worek, po brzegi wypełniony prezentami. Niektórzy uczciwie przyznawali się, cytuję: „trochę nie byłem grzeczny”, albo „trochę byłem grzeczny i trochę nie byłem grzeczny”. Gwiazdor docenił szczerość i po uroczystej przysiędze, że od jutra wszyscy będą już tylko grzeczni, rozdał upragnione prezenty: układankę edukacyjną i duuuuużo słodyczy. Panie otrzymały śliczne mini domki na podgrzewacze, które na pewno rozświetlą niejeden wieczór. Gdy pożegnaliśmy Gwiazdora, przyszedł czas na życzenia i dzielenie się opłatkiem, po czym wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną, by obejrzeć w nowoczesnej wersji Jasełka przygotowane przez klasę II i III.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz