Jasełka Bożonarodzeniowe u czterolatków

21.12.2015, 21:34,

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. W przedszkolu także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinkę , poznają tradycje i zwyczaje świąteczne , czekają na przyjście Mikołaja. 


Najważniejsza jednak jest historia przyjścia na świat Jezusa, „ który przyszedł na świat żeby porozganiać smutki, żeby się wszyscy ludzie nawzajem szanowali i każdy dzień z radością w sercu witali…”- tak brzmiały słowa wypowiedziane przez naszego aniołka- Nastkę, przesłanie tegorocznych jasełek.
Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzień przedstawienia, które odbyło się w piątek, 18.12.2015r. Grupa 4- latków z wielkim przejęciem i dumą prezentowała swoje role przed rodzicami oraz p. dyrektor. Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem. Na zakończenie wszyscy zebrani goście wraz z dziećmi miło
spędzili czas przy słodkim poczęstunku. Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom oraz naszym kochanym przedszkolakom!!!

 
« Wstecz