Gminny Konkurs Literacko - Plastyczny „Moja wakacyjna książka”.

22.11.2017, 10:28, Alina Tomaszewska

Wśród nadesłanych prac do Biblioteki Publicznej Gminy Nowe Miasto nad Wartą w konkursie wyróżnione zostały książki autorstwa Adama Jarzyniaka, Marcina Kubiaka oraz Michała Wagnera z klasy trzeciej.Dziewiątego listopada nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami zaproszeni zostali do Nowego Miasta, gdzie wręczono im dyplomy oraz książki autorstwa Joanny Krzyżanek.
Podczas spotkania pani Joanna opowiadała zebranym ciekawostki o bohaterach swoich książek. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach plastycznych, na których wykonały piękne pszczółki z tektury. Zadowolone, pełne wrażeń z uśmiechem na twarzy wróciły do szkoły.

Serdecznie im gratulujemy!
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Gminny Konkurs Literacko - Plastyczny „Moja wakacyjna książka”."
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze