Festyn rodzinny

27.06.2017, 17:02, Karolina Walkiewicz

Już po raz trzeci, 11 czerwca wspaniale udał się Festyn Rodzinny w naszej szkole. Część artystyczna rozpoczęła się recytacją wierszy ks. Jana Twardowskiego, kolejno mogliśmy podziwiać dzieci przedszkolne w tańcach. Następnie występowali starsi uczniowie z piosenkami oraz tańcami. Dużym aplauzem cieszył się występ chłopców z klas IV, V i VI, którzy zaprezentowali pół żartem, pół serio typy kobiet. Gratulacje za wielką odwagę! 


Następnie goście mogli korzystać z kawiarenki, gdzie serwowane były: przepyszne zapiekanki przygotowane przez nasze Panie Kucharki, ciasto upieczone przez Rodziców, lody, soki i słodycze. Po posileniu się dzieci korzystały z zamku dmuchanego, trampoliny oraz karuzeli, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Równocześnie dzieci i dorośli mogli wziąć aktywny udział w ćwiczeniach udzielania I pomocy prowadzonych przez p. Łukasza Matuszaka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki kucykami, które przyjechały do nas ze stajni ADAMUS z Roguska. Następną atrakcją byli wspaniali motocykliści na swoich głośnych maszynach. Odwiedzili nas również przyjaciele: Myszka Miki i Kubuś Puchatek tym razem z kolegą Królikiem, którzy częstowali dzieci słodkościami oraz pozowali do zdjęć.
Szczególnie miło było nam gościć absolwentki naszej szkoły, które jak co roku bardzo chętnie malowały twarze i paznokcie młodszym koleżankom i kolegom. Dużą atrakcją cieszyła się FOTO-BUDKA, z której mogliśmy korzystać dzięki uprzejmości
p. Glinkowskich z Jaraczewa i p. Eweliny Merklinger. Można było również usmażyć sobie kiełbaski przy ognisku oraz zmierzyć się w przeciąganiu liny.
Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w uatrakcyjnienie naszego festynu, sponsorom, na których zawsze możemy liczyć oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły.

 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz