Festiwal Piosenki Przedszkolaków

18.05.2016, 13:06,

10.05.2016r. w GOK-u w Nowym Mieście n/W. odbyły się eliminacje powiatu średzkiego do XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2016. 


Wzięło w nim udział 17 uczestników z gmin powiatu średzkiego. Naszą placówkę reprezentowała Natalia Wojtaszyk, która zaśpiewała piosenkę ,, A ja wolę moją mamę”. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców , biorąc pod uwagę dobór repertuaru, poprawność wykonania, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny Jury postanowiło skierować następujących wykonawców na eliminacje rejonowe do XXI Wojewódzkiego Festiwalu piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2016.
1. Emilia Połczyńska -gmina Nowe Miasto n/Wartą
2. Jan Muszyński -gmina Krzykosy
3. Kornelia Stanisławiak- gmina Nowe Miasto n./Wartą
4. Marta Dopierała - gmina Środa Wlkp.
5. Martyna Kawińska- gmina Środa Wlkp.
Uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i ciekawe nagrody, które należały się wszystkim, bo trzeba nie lada odwagi, by stanąć na scenie i zaśpiewać dla tak szerokiej publiczności. Za Natalkę trzymamy kciuki w przyszłym roku ( dla nas i tak zaśpiewała najpiękniej!!!!!!).
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz