Fabryka Bombek

21.12.2016, 20:57,

Dnia 20.12.2016r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wyruszyły na kolejną wycieczkę, przedszkolaki zwiedziły fabrykę bombek „Świętego Mikołaja” w Gnieźnie oraz bawiły się w klubie „Fantazja” również w Gnieźnie.


Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki, w której produkcja bombek odbywa się ręcznie a także zapoznanie z procesem powstawania ozdób choinkowych. Zwiedzanie obejmowało cały proces wytwórczy, od szklanej rurki do gotowego produktu jaki możemy spotkać na sklepowych półkach. Przechodząc przez kolejne działy fabryki poznaliśmy tajniki oraz etapy powstawania bombek. Mieliśmy także okazję obejrzeć różnorodne ozdoby choinkowe na kilku wystawach. Były to ręczne arcydzieła! Następnie zaproponowano nam warsztaty plastyczne, dzięki którym mogliśmy własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobić bombkę choinkową. Na zakończenie wycieczki wszystkie dzieci otrzymały bombki choinkowe z własnym imieniem oraz bombki, które wcześniej sami ozdabiali. Z pięknymi bombkami pojechaliśmy do klubu „Fantazja” tam dzieci mogły się wyszaleć, korzystały z trampoliny, zjeżdżalni, basenu z kulkami i z wielu innych zabawek. Zabawa była bardzo udana, dzieci nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu do bajkolandu. Na zakończenie zmęczeni i głodni pojechaliśmy do McDonald's dzieci otrzymały zestaw Happy Meal, w którym była schowana atrakcyjna zabawka.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz