Dzień Mamy i Taty

29.05.2017, 23:08,

 25 maja 2017 roku na zaproszenie przedszkolaków Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach do naszej placówki przybyły ukochane mamy i tatusiowie z okazji ich święta.


Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Słodki poczęstunek oraz sesja fotograficzna były zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności i wiadomości.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz