Dzień Mamy i Taty

05.06.2016, 22:01,

23.05.2016r. w grupie 4-latków odbyły się zajęcia otwarte oraz Dzień Mamy i Taty.

Przedszkolaki rozpoczęły spotkanie od części artystycznej. Dzieci śpiewały, recytowały, tańczyły za co nagrodzono je gromkimi brawami. 


Następnie zaprosiliśmy mamusie i tatusiów do wspólnej zabawy, która wywołała uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. W czasie trwania zajęć, dzieci były aktywne , chętnie odpowiadały na pytania, sylabowały, podawały pierwszą i ostatnią głoskę wymienianych zwierząt, podejmowały próby samodzielnego przegłoskowania swoich imion. Rodzice mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak ich dziecko odnajduje się w grupie przedszkolnej – jakie ma relacje z rówieśnikami, a także z nauczycielem, czy potrafi skupić się podczas zajęć, czy zapamiętuje i wykonuje polecenia oraz jak prezentuje się poziom jego umiejętności na tle umiejętności innych.
Później 4-latki dziękowały za trud włożony w ich wychowanie laurką , upominkiem
i oczywiście całusem. Słodki poczęstunek był zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz