Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech żyją nam…

18.03.2014, 20:38, Anna Nowaczyk

Jak co roku w naszej szkole nie zapomniano o kobietach. Od samego rana panowała nad wyraz wesoła atmosfera. Chłopcy wręczali swoim koleżankom drobne upominki i kwiaty, a męski personel zaskoczył wszystkie panie własnoręcznie wykonanymi laurkami.


Około 11:30 rozpoczął się apel z udziałem wyłącznie płci męskiej, która złożyła hołd „piękniejszej części widowni”. Chłopcy z klas IV – VI w zabawnym przedstawieniu przybliżyli nam historię Dnia Kobiet, odegrali scenki, a także zaśpiewali przy akompaniamencie pana Jarka Królikowskiego kilka piosenek. Do piosenki finałowej zostali poproszeni również chłopcy z młodszych klas, którzy wspólnie odśpiewali „Sto lat”.
Rozstrzygnięty został także konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole. W kategorii klas I-III zwyciężyła Oliwia Wyparło (kl.III), a z klas IV - VI Jagoda Stachowiak (kl.VI).
Na koniec głos zabrała pani dyrektor Barbara Łukaszyk, która wyraziła podziękowania artystom za oryginalny program, a przede wszystkim za pamięć i życzenia, które niewątpliwie ogrzały serca wszystkich kobiet w naszej szkole.
 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz