Dzień Kobiet

17.06.2019, 10:11, Agnieszka Sobczak

8 marca 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji klasa IV wraz z wychowawcą , przygotowała program artystyczny. Piękne wiersze wychwalające płeć piękną, a także zabawne obrazowanie dzisiejszej kobiety, to było głównym motywem przewodnim naszego przedstawienia. 


Oprawę muzyczną przygotowała pani Ela Wawrzyniak, która prowadziła zespół wokalny. Usłyszeliśmy miedzy innymi znane przeboje takie jak :’Być kobietą”, „Baby ach te baby”, „Babę zesłał Bóg” oprócz prezentacji śpiewu uczniowie wykonali układ taneczny do piosenki „ Skibidibi”. Tego dnia wylała się moc życzeń i kwiatów, dla wszystkich mały i dużych kobiet. Były również upominki, przygotowane przez uczniów kółka plastycznego. Wszystkim Paniom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Wszystkiego najlepszego.

 
« Wstecz