Dzień Kobiet

26.03.2018, 12:58, Bogumiła Becela

Tegoroczny Dzień Kobiet w naszej szkole świętowaliśmy już 7 marca. Po trzeciej lekcji wszyscy członkowie społeczności szkolnej, ci młodsi i ci całkiem dorośli w odświętnych strojach zebrali się w sali gimnastycznej.


Program artystyczny przygotowała klasa VI wspomagana przez kilku chłopców z klasy V, pod kierunkiem wych. Klasy VI B. Beceli. O oprawę wokalną zadbał zespół prowadzony przez p. E. Wawrzyniak, a częścią instrumentalną zajął się p. R. Mulkowski. Przygotowany i zaprezentowany program miał charakter kabaretowy, a jego motto brzmiało „najwięcej witaminy mają nasze dziewczyny”. Telewizja regionalna TV Kolniczki Styl zaprosiła do obejrzenia i wysłuchania wiadomości, reportaży, prognozy pogody, aktualności sportowych, telenoweli, telelisty przebojów i bloku reklamowego. W sposób humorystyczny, z przymrużeniem oka potraktowano niektóre przywary i typowe cechy przedstawicielek płci pięknej. Publiczność przyjmowała poszczególne punkty programu gromkimi brawami. Były nawet bisy. Na zakończenie wszystkie panie zostały obsypane deszczem kwiatów, a tym dorosłym wręczono dodatkowo

 
« Wstecz