Dzień Języków Obcych

08.05.2016, 21:50, Beata Kantorska

Dzień Języków Obcych obchodzony był w tym roku 26 kwietnia i upływał pod hasłem: „Jestem szczęśliwy!”. 


Z tejże okazji uczniowie przyozdobili swoje klasy różnymi elementami nawiązującymi do krajów anglo- i niemieckojęzycznych. O godzinie 10.45 cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w festiwalu piosenki. Wszystkie klasy zaprezentowały ciekawe utwory muzyczne w języku angielskim i niemieckim. Do wielu piosenek stworzone zostały układy taneczne bądź ich inscenizacje. Każdy występ nagradzano gromkimi brawami. Na zakończenie imprezy odbyło się wręczenie nagród za wykonanie najciekawszych książek pt. „Ich bin glücklich! I’m happy!”
Dzień Języków Obcych w naszej szkole upłynął w iście radosnej atmosferze :)
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz