Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

18.10.2013, 22:53, Bogumiła Becela

Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy w Kolniczkach we wtorek 15 października 2013 roku. W uroczystości wzięli udział nie tylko pracownicy i uczniowie naszej szkoły, ale również przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy i wybrani nauczyciele pozostałych szkół naszej gminy, gdyż w tym roku u nas odbyło się wręczenie nagród wójta gminy Nowe Miasto n/W.


Tegoroczny program artystyczny przygotowali i zaprezentowali uczniowie klasy piątej oraz zespół wokalny. Jego kabaretowa konwencja wzbudzała salwy śmiechu wśród widzów. Niepowtarzalny był występ taneczny naszego szkolnego boysbandu. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom oświaty i wręczyli laurki wykonane przez dzieci z kółka plastycznego.

 

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz