Dzień Dziecka w Kolniczkach

10.06.2019, 11:27, Kinga Szulc

31 maja 2019r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego odbył się Dzień Dziecka dla uczniów tej placówki.


Wchodzących do budynku szkoły rodziców „przywitała cisza”, ponieważ uczniowie zgromadzili się na boisku szkolnym. Tam na dzieci i młodzież czekało wiele atrakcji i niespodzianek m.in. pokaz cyrkowy pt. „Perypetie wesołego mima”, sztuczki magiczne, zamek dmuchany, bańki mydlane wata cukrowa, lody, napoje, popcorn i zapiekanki. Dużym zainteresowaniem, (nie tylko wśród dzieci) cieszyły się warsztaty cyrkowe tzn. nauka żonglerki, triki na flowerstick, diablo, kręcenie talerzykami oraz flagami.
Dzięki pomocy Rady Rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Wstecz