Dzień Babci i Dzień Dziadka

19.01.2016, 12:52,

14 stycznia był dla przedszkolaków dniem podwójnie radosnym.

 Dzieci zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość

z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny

sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować

za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Tego samego dnia

odbył się również balik karnawałowy.

 

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki. Czterolatki po raz drugi wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym. Następnie dzieci wręczyły pamiątkowe laurki seniorom. Występ wnucząt wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. Po części artystycznej , gdy szanowni goście korzystali z poczęstunku przygotowanego przez mamy przedszkolaków, na parkiecie pięknie przystrojonej sali odbył się balik karnawałowy. Przepięknie przebrane 4-latki i5-latki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca dzieci oraz dziadków. Przebierańcy ze swoimi babciami i dziadkami mieli okazję do wspólnych zdjęć, efekty sesji można będzie zobaczyć wkrótce.

 

Fotogaleria>>> 

 
« Wstecz