Dzień Babci i Dziadka

11.02.2019, 18:08, administrator

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach . Zaproszeni przez dzieci z oddziałów przedszkolnych goście , przybyli bardzo licznie na uroczystość 7 lutego .


W pięknie udekorowanej sali przez rodziców, dzieci przedstawiły program artystyczny , złożyły życzenia, wręczyły upominki i wszyscy zasiedli do stołu , żeby skosztować pysznego ciasta , które upiekły mamy . Był również taniec z dziadkami i wspaniała sesja zdjęciowa. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a dzieci poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie .

 

 

 Fotogaleria>>>

 

Justyna Stanisławiak.

 
« Wstecz