Dzień Babci i Dziadka

06.02.2017, 15:27,

26.01.2017r., w naszej szkole odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przedszkolnych przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki.


Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. W tym samym dniu odbył się również balik karnawałowy, na którym dzieci bawiły się wraz ze swoimi dziadkami. Dzieci miały możliwość przebrania się za swojego ulubionego bajkowego bohatera. Były księżniczki, kotki, wojownicy, policjanci i wiele innych. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 
« Wstecz