Dzień Babci i Dziadka

05.02.2014, 21:31, Beata Kaczmarek

30 stycznia 2014 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych SP w Kolniczkach gościły w murach swojej szkoły ukochane babcie i wspaniałych dziadków.


Przygotowań do uroczystości było sporo: nauka wierszy i piosenek, wykonanie upominków, strojenie sali, przygotowanie poczęstunku, a potem… tylko czekać na gości. Po części artystycznej i tańcach z babciami i dziadkami, przyszedł czas na słodki poczęstunek. Gwar rozmów przy stole i sympatyczna atmosfera świadczyły o tym, że seniorzy dobrze czuli się w naszej szkole. Humorów nie popsuł nawet godzinny brak prądu. Zwieńczeniem przedszkolnej imprezy była sesja fotograficzna. Pamiątkowe zdjęcia na długo będą przypominać o Dniu Babci i Dziadka w Kolniczkach. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz