Dary jesieni.

24.09.2018, 18:51, administrator

21 września dzieci należące do Małego Samorządu Uczniowskiego powitały jedną z najpiękniejszych pór roku, bogatą w kolory jakimi nas otacza.


Tego dnia przybyliśmy do szkoły ubrani w pomarańczowe stroje.
Już od samego rana wszystkie dzieci przystąpiły z zapałem do przygotowania wspólnej wystawy pt. „Mój ulubiony jesienny owoc”. Wkrótce na dolnym korytarzu pojawiły się przeróżne jesienne owoce, które wyglądały zupełnie jak prawdziwe. Organizacja galerii pozwoliła zachęcić najmłodszych do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów. Niezwykle ciekawe i pomysłowe prace ukazały ogromny potencjał twórczy, drzemiący w naszych podopiecznych.
Przez kilka najbliższych dni wystawę będzie można podziwiać w naszej szkole na dolnym korytarzu. Zapraszamy!

 

 

 

Alina Tomaszewska

 
« Wstecz