Biwak SU

18.06.2018, 15:22,

08.06 2018 r.wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami rozpoczęli w szkole trwający do sobotniego poranka biwak. Biwak zorganizowany został by nagrodzić dzieci za bezinteresowną pomoc i pracę na rzecz szkoły.


Pogoda dopisała, więc zabawy zaczęliśmy na świeżym powietrzu. Dzieci grały w piłkę, bawiły się na placu zabaw, rywalizowali na torze przeszkód. Następnie uczniowie delektowali się zamówioną wcześniej pizzą, by nabrać sił do całonocnych zabaw. Najwięcej czasu uczniowie spędzili na sali gimnastycznej prowadząc między sobą rozgrywki, grając m.in. w koszykówkę i piłkę nożną. Oczywiście nie mogło zabraknąć ogniska i pysznej kiełbaski oraz wspólnych rozmów do białego rana.


Biwak sprawił wszystkim wiele radości.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz