Balik karnawałowy z „Teatrem Forma”

17.01.2014, 20:40, Alina Tomaszewska

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, a może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszej szkole taki bal odbył się 15 stycznia.


Sala gimnastyczna tego dnia stała się pięknie udekorowaną salą balową.
Dzieci miło spędziły trzy godziny z profesjonalnym dj-em, który dbał o to, by wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki. Tego dnia w szkole obok Księżniczek i Czarownic można było spotkać Zorro, Policjanta, Strażaka, Rycerza, Pipi, Anioła, Diabla oraz wiele innych ciekawych postaci. Podczas tańców i pląsów był też czas na malowanie twarzy specjalnymi kolorowymi farbami. Na buziach dzieci pojawiły się między innymi tygryski, słoneczka, kotki oraz motylki. W przerwach pomiędzy tańcami organizowane były liczne konkursy, w których dzieci mogły zdobyć drobne nagrody. Każdy uczestnik zabawy otrzymał kolorowy balonik, przemieniony przez sympatycznego klowna w przepięknego zwierzaka lub kwiat.
W trakcie balu pojawił się tygrysek, który cieszył się dużym powodzeniem wśród dzieci. Było bardzo radośnie i kolorowo.
Wszystko co dobre ,szybko się kończy, więc po balu trzeba było zdjąć niecodzienne przebranie, ale na pamiątkę pozostaną zdjęcia, a także miłe wspomnienia. A kolejny bal już za rok.


FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz