Anioł, diabeł i policjant w jednym kotle, czyli jasełka na wesoło.

18.12.2013, 20:12, Kinga Szulc

W środę 18 grudnia w naszej szkole zorganizowaliśmy uroczystość dla seniorów. Przybyło na nią około 50 osób, w tym również przedstawiciel władz samorządowych p. Gabriela Kosmala, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Mieście n/ Wartą p. Iwona Golińska i przewodnicząca Rady Rodziców p. Aneta Rojewska.


Nasi goście obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas II – V. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalny. Z mini koncertem skrzypcowym wystąpił Kevin Wiśniewski z klasy III. Nowoczesna wersja jasełek zakończona została tańcem „Wesołych Śnieżynek” i wizytą Gwiazdora, który razem ze swoimi pomocnikami wręczał „grzecznym” gościom upominki. Były to świąteczne lampiony wykonane przez dzieci z kółka plastycznego. Po występach pani dyrektor Barbara Łukaszyk podziękowała za przygotowanie i przedstawienie programu. Złożyła świąteczne życzenia i zaprosiła na słodki poczęstunek. Na koniec w wyśmienitych humorach wszyscy przystąpili do wspólnego śpiewania kolęd i piosenek biesiadnych wspomagani przez uczniów klasy VI.
Po uroczystościach seniorzy wyrazili swoje zadowolenie i solennie obiecali, że jeśli tylko starczy im sił i zdrowia, to na pewno zawitają w progi gościnnej szkoły w przyszłym roku.


 FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz