Andrzejki w klasach II-III

25.11.2016, 19:17,

Andrzejkowe wróżby są tradycją od lat, nie mogło więc ich zabraknąć i w tym roku. 23 listopada dzieci z kl. II-III zmierzyły się ze swoim przeznaczeniem podczas takich właśnie wróżb. Uczniowie poznali imiona przyszłych żon i mężów, dowiedzieli się, kto pierwszy poślubi swoją drugą połowę oraz jakie zawody będą wykonywać w dorosłym życiu.


Dzień upływał w rytmie przebojów Majki Jeżowskiej, przy których odświętnie ubrani, umalowani przez duże U i wyperfumowani uczniowie wytrwale się bawili podczas szkolnej dyskoteki. Po wyczerpującym tańcu można było nabrać sił kosztując pyszne babeczki, rurki z kremem i różnego rodzaju ciasta przygotowane dla naszych dzieci przez rodziców. Andrzejkowy czas dobiega końca, a my z niecierpliwością czekamy, czy pojawią się jakieś zwiastuny świadczące o tym, że wróżby się spełnią!

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz